Prodhojm mobilje dhoma fjetje kuzhina

shiqime: 5141 | Stock No: #0701

500€

Shitet / Blihet:   Shitet
Zgjedhe SHTETIN:   Kosov
Zgjedhe Qytetin / Qytezen:   Prishtin

 
Silver

prodhojm dhoma fjetje me qmim 500 euro dhomat jon komplet me dyshek ortopedik ...si dhe kuzhina te plastifikuara metra e kuzhinav osht 240 euro transporti dhe montimi gratis porosit mundeni mi bo edhe per mes telefonit 044 799989 044 615 545 flm per mirekuptim Enisi ferizaj.... email nisi_sh@hotmail.com...
------------- ------------------------------------------------------------ -------

Pranoje nė facebook atėher gjitha shpalljet i shef edhe ne FaceBook automatikisht.


Informatat e Shitsit
Emri: enis
 

Shpallje te ngjajshme

Prodhojm Dhoma te Fjetjes dhe kuzhina

Prodhojm Dhoma te...

Kosov, Drenas
550€
Prodhojm dhoma fjetje

Prodhojm dhoma fjetje

Kosov, Prishtin
500€
Prodhojm Dhoma Fjetjes

Prodhojm Dhoma...

Kosov, Prishtin
500€
Dhoma fjetje

Dhoma fjetje

Kosov
500€